Oferta pracy dla początkujących pielęgniarek i położnych w regionie Berlin / Brandenburgia - stałe zatrudnienie i atrakcyjne świadczenia dodatkowe

Kontrast Personalberatung wspiera wiodący ośrodek zdrowia w obsadzaniu wolnego stanowiska położnej - szeroki zakres badań i leczenia jako idealne pole do nauki i rozwoju kompetencji zawodowych

Stellenangebot Hebamme polnisch
(PresseBox) ( Hamburg, )
Po tym, jak hamburscy headhunterzy pomogli szpitalowi uniwersyteckiemu w znalezieniu położnych na stałe zatrudnienie za pomocą profesjonalnej sieci kontaktów, są oni teraz w stanie wspierać wiodący ośrodek zdrowia w regionie i kraju związkowym Brandenburgia.

Klinika o ponadregionalnym mandacie opiekuńczym poszukuje położnych i pielęgniarek położnych na stałe zatrudnienie.

Nowicjusze w zawodzie położnika mile widziani

Akademicki szpital dydaktyczny chce wzmocnić zespół położnych nie tylko specjalistami z doświadczeniem zawodowym, ale także dać możliwość kariery zawodowej początkującym specjalistom, którzy ukończyli szkolenie i posiadają certyfikat państwowy.

Klinika ginekologiczno-położnicza jest bardzo dobrym miejscem dla początkujących, aby rozpocząć pracę jako położna.

Z jednej strony klinika położnicza i ośrodek okołoporodowy z kilkoma salami porodowymi są wyposażone w najnowszy sprzęt o najwyższym standardzie, a z drugiej strony codzienna rotacja na oddziałach położniczych daje możliwości wglądu w ginekologię w ogóle.

Holistyczna opieka okołoporodowa

Zadania w klinice posiadającej ponadregionalny mandat w zakresie opieki zdrowotnej są zróżnicowane ze względu na szeroki i wysoce specjalistyczny zakres badań i zabiegów w następujących obszarach:

· Holistyczna opieka okołoporodowa,
· Opieka nad ciążami i porodami wysokiego ryzyka,
· leczenie i opieka nad wcześniakami oraz
· opieka prenatalna i poporodowa nad matką i dzieckiem

NAJWAŻNIEJSZE korzyści płynące z pracy z silnym pracodawcą

Atrakcyjne są nie tylko rozległe zadania i atrakcyjne możliwości pracy, ale przede wszystkim korzyści, jakie klinika oferuje wszystkim pracownikom:

Stałe zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z zakładowym układem zbiorowym pracy z dodatkowym udziałem w zyskach, dodatki za dni świąteczne i zmiany, szeroki wachlarz możliwości dalszego i zaawansowanego kształcenia, dodatkowe dni wolne, a także dodatek na dziecko i bilet do pracy.

Dla doświadczonych specjalistów: Ekscytujące stanowisko kierownicze w Hamburgu

Dla osób zainteresowanych atrakcyjnym stanowiskiem kierowniczym na sali porodowej z doświadczonymi położnymi, doradcy personalni z Hamburga mają możliwość: Szpital w Hamburgu poszukuje "Głównej Położnej lub Pielęgniarki Porodowej", aby zapewnić wysokiej jakości opiekę i wsparcie dla matek, noworodków i krewnych oraz zarządzać zespołem sal porodowych – bez karetek pogotowia.
The publisher indicated in each case is solely responsible for the press releases above, the event or job offer displayed, and the image and sound material used (see company info when clicking on image/message title or company info right column). As a rule, the publisher is also the author of the press releases and the attached image, sound and information material.
The use of information published here for personal information and editorial processing is generally free of charge. Please clarify any copyright issues with the stated publisher before further use. In the event of publication, please send a specimen copy to service@pressebox.de.