PresseBox
Press release BoxID: 712682 (Messe Hostess Agentur Interpret GmbH)
  • Messe Hostess Agentur Interpret GmbH
  • Speyerer Straße 1
  • 76726 Germersheim
  • http://www.messe-hostess-agentur.de
  • Contact person
  • Marlies Dyk
  • +49 (621) 33892-49

İnterpret Kongre - Hostesleri özel RoadShow'a eşlik ediyorlar Yıl Sonu Mali Bilanço kutlanıyor

Müşterilerimize ve birlikte çalıştığımız firmalara teşekkürler

(PresseBox) (Germersheim/Frankfurt-München, ) İnterpret GmbH www.interpret-gmbH.de 30.10 ve 27.11.2014 tarihleri arasında www.inventives.- de firmasıyla birlikte yaklaşan 2014 Yılı Mali Bilançosu dolayısıyla Münih'den Frankfurt'a on değişik yerde yüksek finans çevrelerinden bir işverenin müşterileri ve ortaklarına özel hizmet verecek.

İnventives Management Bingen ile İnterpret GmbH arasındaki açılış konferansı 15.10.2014 günü Jumeriah Hotel Frankfurt 'da uluslararası müşterilerle yoğun ilgilenilecek bir toplantı dolayısıyla yapıldı. Klasik iskandinav çekingenliği ve sürekli sunumda oluşan karışım istenen hizmetin temellerini oluşturdu. İnterpret GmbH tarafından görevlendirilen kongre ve toplantı hostesleri tüm istekleri ilkeler doğrultusunda kusursuz ve tam olarak yerine getirdiler: müşterinin o anki gereksinimini daha sormasına fırsat vermeden gözlerle görüp hissederek.

Konferansın bu başarısı İnterpret GmbH için daha fazla siparişi de beraberinde getirdi, diğer VIP ve Seçkin Hostesler özel mekanlarda şampanya ikramıyla törensel çerçevede hizmet sundular. Kusursuz geçen bir akşam yemeğinden sonra ayrılan konuklara özel hediyeler hazırlanıp ikram edildi.

Tabii ki burada da İnterpret GmbH firmasının sıkı kuralları uyarınca diktirilen özel hizmet giysileri üst düzey hosteslere teker teker dağıtıldı.

Kongre ve toplantı personelinizi seçiniz:

Erkek ve Kadın Kongre Hostesleri Yabancı Dil Hostesleri Seçkin Hostesler ve VIP-Hostesleri Modeller

Güncel başvurunuzu yapınız: +49 (7274) 969269 9

messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion