İnterpret Fuar Hostesleri 2014

Büyüme - ve yıl daha sona ermedi

Interpret GmbH   VIP Hostess (PresseBox) ( Germersheim, )
Etkinlik Ajansı İnterpret GmbH www.interpret-gmbh.de tüm uluslarası fuarlarda daha yaygın katılım için yılın dördüncü çeyreğinde personel alacağını bildirmektedir.

Fuar Hostesleri, Model ve Seçkin Hosteslerin yanı sıra Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki Teknoloji ve Yaşam Tarzı Fuarları, kongreler, konferanslar ve sempozyumlarda çalışan organizatörler kalıcı tanıtımlar hayata geçirmektedir.

Bir çekirdek ekip fuara katılan firmaların ürün ve hizmetlerini sunar, iki veya çok dilde tercümanlık yapar, fuarın gastronomi boyutuyla ve ziyaretçileriyle ilgilenir.

İnterpret GmbH, fuar standlarında görevlendirileceği personeli Puanlama Profili ve uyum, deneyimler ve de hosteslerin çekiciliğini yansıtan kişisel özellikler gibi tipik ayrıntıları kullanarak seçmektedir.

Bu amaçla her fuar hostesi için bireysel başvuru kartları düzenlenir. Bu başvuru kartları ekiplerin oluşturulması aşamasında her şey bir yana tek tip fuar elbiselerinin seçimini kolaylaştırmak için de kaçınılmazdır.

Fuar personelinizi seçiniz:

İnterpret GmbH piyasada 35 yılı aşan varlığıyla Avrupa'nın en deneyimli ajanslarından birisidir.

+49 (7274)969269 8

messeagentur@interpret-gmbh.de
Für die oben stehenden Pressemitteilungen, das angezeigte Event bzw. das Stellenangebot sowie für das angezeigte Bild- und Tonmaterial ist allein der jeweils angegebene Herausgeber (siehe Firmeninfo bei Klick auf Bild/Meldungstitel oder Firmeninfo rechte Spalte) verantwortlich. Dieser ist in der Regel auch Urheber der Pressetexte sowie der angehängten Bild-, Ton- und Informationsmaterialien.
Die Nutzung von hier veröffentlichten Informationen zur Eigeninformation und redaktionellen Weiterverarbeitung ist in der Regel kostenfrei. Bitte klären Sie vor einer Weiterverwendung urheberrechtliche Fragen mit dem angegebenen Herausgeber. Bei Veröffentlichung senden Sie bitte ein Belegexemplar an service@pressebox.de.