PresseBox
Press release BoxID: 718293 (Messe Hostess Agentur Interpret GmbH)
  • Messe Hostess Agentur Interpret GmbH
  • Speyerer Straße 1
  • 76726 Germersheim
  • http://www.messe-hostess-agentur.de
  • Contact person
  • Marlies Dyk
  • +49 (7275) 94876-00

Şirin Stuttgart 2015 i seviyoruz - Interpret GmbH

(PresseBox) (Germersheim/Stuttgart, ) İster InterBad ister AMB olsun, Stuttgart Fuarı firmalara Teknoloji ve Yaşam Stili konularında etkileyici tanıtım olanakları sunmaktadır.

Değişik görevlerle katılımcıları yerinde günler boyu destekleyen Interpret GmbH çalışanları, fuar hostesleri, tanıtım hostesleri, tercüman ve VIP-Hostesleri için elverişli çalışma koşulları mevcut bulunmaktadır.

Stuttgart Fuarı alanındaki belirgin lojistik hizmetler, havaalanına ve trene doğrudan bağlantılarıyla çok iyi konum avantajları, üst düzey uluslararasılık, cana yakın fuar çalışanları, yakındaki en modern teknik ve oteller.

"Mükemmel çalışma koşulları!", diyen Etkinlik ve Fuar Ajansı Interpret GmbH Genel Müdürü Isabel Brandenburger:" Eğer konu personel görevlendirmekse Stuttgart Fuarı'ndaki erkek ve kadın hosteslerimiz her an için göreve hazırdır. Onlar Baden-Württemberg eyaletinin başkenti Stuttgart'daki fuara katılan firmaların hizmetinde severek çalışırlar." www.interpret-gmbh.de

2015 yılı başındaki CMT, Tıp ayrıca bilinen LoGiMat ve sektöründe önemli R+T gibi uzman fuarlar için Şubat ayı içerisinde firmaların fuar standları konuklarının çok dilde selamlanması, müşterilerle konuşmalar ve seçkin bir yiyecek içecek hizmetine yönelik son siparişlerin alınması hız kazanmaktadır.

Yaşam Stili ve Teknolojisi Fuarları, kongreler, tanıtımlar ve diğer kurumsal etkinlikler için İnterpret GmbH işe en uygun personel yerleştirmedeki 35 yılı aşkın tecrübesiyle uluslararası bir fuar ajansıdır.

www.interpret-gmbh.de deki güncel fuar hostesleri :

Telefon
++49(0)7274/9692699
Telefon
++49(0)7274/9692698
email: messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion