Şirin Stuttgart 2015 i seviyoruz - Interpret GmbH

Germersheim/Stuttgart, (PresseBox) - İster InterBad ister AMB olsun, Stuttgart Fuarı firmalara Teknoloji ve Yaşam Stili konularında etkileyici tanıtım olanakları sunmaktadır.

Değişik görevlerle katılımcıları yerinde günler boyu destekleyen Interpret GmbH çalışanları, fuar hostesleri, tanıtım hostesleri, tercüman ve VIP-Hostesleri için elverişli çalışma koşulları mevcut bulunmaktadır.

Stuttgart Fuarı alanındaki belirgin lojistik hizmetler, havaalanına ve trene doğrudan bağlantılarıyla çok iyi konum avantajları, üst düzey uluslararasılık, cana yakın fuar çalışanları, yakındaki en modern teknik ve oteller.

"Mükemmel çalışma koşulları!", diyen Etkinlik ve Fuar Ajansı Interpret GmbH Genel Müdürü Isabel Brandenburger:" Eğer konu personel görevlendirmekse Stuttgart Fuarı'ndaki erkek ve kadın hosteslerimiz her an için göreve hazırdır. Onlar Baden-Württemberg eyaletinin başkenti Stuttgart'daki fuara katılan firmaların hizmetinde severek çalışırlar." www.interpret-gmbh.de

2015 yılı başındaki CMT, Tıp ayrıca bilinen LoGiMat ve sektöründe önemli R+T gibi uzman fuarlar için Şubat ayı içerisinde firmaların fuar standları konuklarının çok dilde selamlanması, müşterilerle konuşmalar ve seçkin bir yiyecek içecek hizmetine yönelik son siparişlerin alınması hız kazanmaktadır.

Yaşam Stili ve Teknolojisi Fuarları, kongreler, tanıtımlar ve diğer kurumsal etkinlikler için İnterpret GmbH işe en uygun personel yerleştirmedeki 35 yılı aşkın tecrübesiyle uluslararası bir fuar ajansıdır.

www.interpret-gmbh.de deki güncel fuar hostesleri :

Telefon
++49(0)7274/9692699
Telefon
++49(0)7274/9692698
email: messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion

Press releases you might also be interested in

Subscribe for news

The subscribtion service of the PresseBox informs you about press information of a certain topic by your choice at a choosen time. Please enter your email address to receive the email with the press releases.

An error occurred!

Thank you! You will receive a confirmation email within a few minutes.


I want to subscribe to the gratis press mail and have read and accepted the conditions.