Yetenekli ve uzman ekibimiznden yararlanın

Şubat 2015 Fuarları personel organizasyonunda esneklik gerektiriyor

Germersheim, (PresseBox) - Şubat ayı sadece 28 gün sürmesine rağmen yılın diğer aylarında görülmeyen bir uluslararası Fuar yoğunluğuna sahip. Örneğin fabricstart München, ISM Köln, TireTec Köln, LogiMat Stuttgart, didacta Hannover, biofach Nürnberg, ModaMont Paris, Ambiente Frankfurt, ElektroTechnik Dortmund, HoGa Nürnberg, Intec Leipzig oder die R+T in Stuttgart. Fuar Personeli şimdiden İnterpret GmbH'dan sorulabilir. http://interpret-gmbh.de/Başvurular/Başvuru Formu

İster Teknoloji ister Yaşam Stili Fuarı olsun insan kaynakları hizmeti veren İnterpret GmbH kongreler, toplantılar, fuarlar veya Nürburgring gibi diğer spor etkinliklerine yönelik tüm personel sorunlarınızla kapsamlı bir şekilde ilgilenmektedir.

Uzmanlardan oluşan bu ekipten yararlanın. Onbinlerce kadın ve erkek hostes yaklaşık kırk yıldır İnterpret GmbH tarafından fuarlarda başarıyla görevlendirildi ve katılımcı firmalara fuar hedeflerini uygulama ve gerçekleştirmede yardımcı oldular.

Nitelikli etkinlik hosteslerimizden oluşan güncel kadromuz hem hafta içinde hem de hafta arasında her zaman ulaşılabilecek esnekliktedir.

Tam Hizmet Ajansı'nın tecrübeleri başarılı firma tanıtımlarının garantisidir.

Fuar personelinizi şimdi seçin: Interpret GmbH 35 yılı aşan varlığıyla piyasadaki en tecrübeli ajanslardan birisidir

+49 (7274) 969269 8

messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion

Press releases you might also be interested in

Subscribe for news

The subscribtion service of the PresseBox informs you about press information of a certain topic by your choice at a choosen time. Please enter your email address to receive the email with the press releases.

An error occurred!

Thank you! You will receive a confirmation email within a few minutes.


I want to subscribe to the gratis press mail and have read and accepted the conditions.