Nisan 2015 etkinlikleri için fuar hostesleri

Interpret GmbH: En uygun hizmeti için sadece mesleki birikim yetmez

Germersheim, (PresseBox) - Nisan ayında HMI Hannover, Musik & prolight Frankfurt, InterMAT Paris, medtec Stuttgart, Rehab Karlsruhe ve de ayrıca Friedrichshafen'daki tuning world gibi çeşitli uluslarası fuarlar var.

İnterpret GmbH Fuar Personeli Ajansı, www.interpret- gmbh.de/anfragen/anfrageformular internet adresi üzerinden fuarlarda görevlendirilecek kadın ve erkek hostesler için hızlı ve basit bir başvuru olanağı sunuyor. Farklı sektörlerden her firma için uygun personelin seçiminde belirleyici olacak kişilerden faydalanmak için artık ikinci adımı atabilirsiniz.

Fuar stantlarında çalışacak personelin ne kadar hızlı ve uygun görevlendirilebileceği sorusunun cevabı sadece esneklik ile açıklanamaz. Görevli her fuar ya da kongre hostesinin belirgin özelliklerini yansıtan 'Setcard' lar ve bunların görev öncesi ve sonrası internette belirlenen değerlendirmeleri size yerinde arzulanan performansı garanti eder.

Tam Hizmet Ajansı, güncel bir paylaşım havuzu üzerinden belirlenen nitelikli Etkinlik-Hosteslerine sahiptir ve fuardaki katılımcı firmalara gerekli personelin eşzamanlı erişilebilirliğinin güvencesini verir.

Die İnterpret GmbH, profesyonel çok dilli ürün iletişimi ve stant hizmetinde emrinizdedir.

Kişisel başvurular için

Telefon
++49(0)7274/969269 8-9

email
messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion

Press releases you might also be interested in

Subscribe for news

The subscribtion service of the PresseBox informs you about press information of a certain topic by your choice at a choosen time. Please enter your email address to receive the email with the press releases.

An error occurred!

Thank you! You will receive a confirmation email within a few minutes.


I want to subscribe to the gratis press mail and have read and accepted the conditions.