Nisan 2015 etkinlikleri için fuar hostesleri

Interpret GmbH: En uygun hizmeti için sadece mesleki birikim yetmez

Nisan 2015 etkinlikleri için fuar hostesleri
(PresseBox) ( Germersheim, )
Nisan ayında HMI Hannover, Musik & prolight Frankfurt, InterMAT Paris, medtec Stuttgart, Rehab Karlsruhe ve de ayrıca Friedrichshafen'daki tuning world gibi çeşitli uluslarası fuarlar var.

İnterpret GmbH Fuar Personeli Ajansı, www.interpret- gmbh.de/anfragen/anfrageformular internet adresi üzerinden fuarlarda görevlendirilecek kadın ve erkek hostesler için hızlı ve basit bir başvuru olanağı sunuyor. Farklı sektörlerden her firma için uygun personelin seçiminde belirleyici olacak kişilerden faydalanmak için artık ikinci adımı atabilirsiniz.

Fuar stantlarında çalışacak personelin ne kadar hızlı ve uygun görevlendirilebileceği sorusunun cevabı sadece esneklik ile açıklanamaz. Görevli her fuar ya da kongre hostesinin belirgin özelliklerini yansıtan 'Setcard' lar ve bunların görev öncesi ve sonrası internette belirlenen değerlendirmeleri size yerinde arzulanan performansı garanti eder.

Tam Hizmet Ajansı, güncel bir paylaşım havuzu üzerinden belirlenen nitelikli Etkinlik-Hosteslerine sahiptir ve fuardaki katılımcı firmalara gerekli personelin eşzamanlı erişilebilirliğinin güvencesini verir.

Die İnterpret GmbH, profesyonel çok dilli ürün iletişimi ve stant hizmetinde emrinizdedir.

Kişisel başvurular için

Telefon
++49(0)7274/969269 8-9

email
messeagentur@interpret-gmbh.de
The publisher indicated in each case is solely responsible for the press releases above, the event or job offer displayed, and the image and sound material used (see company info when clicking on image/message title or company info right column). As a rule, the publisher is also the author of the press releases and the attached image, sound and information material.
The use of information published here for personal information and editorial processing is generally free of charge. Please clarify any copyright issues with the stated publisher before further use. In the event of publication, please send a specimen copy to service@pressebox.de.