Bereketli fuar ayı Mart

İnterpret - Uzun yol ajansı: Cenevre'den Basel'e, Nürnberg'den Berlin'e ve Frankfurt'dan Köln'e

Germersheim, (PresseBox) - Mart ayı içerisinde Almanya'da Frankfurt'da ISH, Köln'de IDS, Hamburg'da INTERNORGA, Cenevre Otomobil Salonu, Nürnberg'de IWA, Basel'de World, Nürnberg'de Yaşlıların Bakımı, Berlin'de Uluslararası Su ve Köln'de Anuga FoodTec fuarları düzenlenecek.

Bunların hepsi Almanya ve İsviçre'de yıllardır düzenlenen, halka ve firmalara açık geleneksel fuar yerleri.

İnterpret GmbH Personel Ajansı, birkaç günden bu yana Tanıtım Hostesleri, Fuar Hostesleri ve müşterileri için son düzenlemeleri yapıyor. www.interpret-gmbh.de .

Her iki tanınmış İsviçre fuarı Cenevre Otomobil Salonu ve Basel World da bunların arasında.

Teknoloji, Sağlık ve Enerji konulu fuarlardan oluşan karışım, katılımcı firmaların fuar stantlarında ilgililer, ziyaretçiler ve müşterilerle buluşmaları için şu an kayıtlı bulunan Premium Hosteslerinde de kendini gösteriyor.

İki veya çok dilli çeviri yeteneğine sahip erkek ve kadın hostesleri, spor organizatörleri için, Tam Hizmet Ajansına kısa süreli de olsa başvuru yapılabilir http://interpret-gmbh.de/... anfrageformular .

İnterpret GmbH, Avrupa çapında 2000 in üzerinde güncel Premium Hostesini bünyesinde çalıştırmakta olup fuara katılan firmalara personel sağlamada esnekliğin güvencesini verir.

İnterpret GmbH ile Fuar Personeli:
+49 (7274) 969269 8
email: messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion

Press releases you might also be interested in

Subscribe for news

The subscribtion service of the PresseBox informs you about press information of a certain topic by your choice at a choosen time. Please enter your email address to receive the email with the press releases.

An error occurred!

Thank you! You will receive a confirmation email within a few minutes.


I want to subscribe to the gratis press mail and have read and accepted the conditions.