Ayrıcalıklı Fuar Katılımı

FaKuMa, MoTeK ve IAA Nutzfahrzeuge 2014

Germersheim, (PresseBox) - Fuar Yılı 2014 daha bitmedi ama İnterpret GmbH Yönetimi bugünlerde 20´ den fazla fuar katılımının bağlantılarını düzenlemekte.

Rheinland-Pfalz eyaletinden www.interpret-gmbh.de Etkinlik Ajansı ile çalışan Fuar Hostesleri, Model Hostesler, Tanıtım Hostesleri ve Seçkin Hostesler bugünlerde Almanya, Avusturya ve İsviçre´deki tüm fuarlarda görev başındalar ve IAA, MoTek, FaKuMa gibi fuar organizasyonlarında profesyonel ayrıcalıklarını sergilemekteler.

Bir çekirdek ekip fuara katılan firmaların ürün ve hizmetlerini sunar, iki veya çok dilde tercümanlık yapar, fuarın gastronomi boyutuyla özenle ilgilenir ve satışların artmasına destek verir.

Fuar hosteslerinin bireysel başvuru kartları yapılacak ön seçimde belirleyici rol oynar ve ekipler ayrıntılı Puanlama Modeli kullanılarak belirlenir.
Hosteslerin seçiminde, Yaşam Tarzı ve Teknoloji Fuarları, Makine Mühendisliği, Tıp Tekniği, Üretim Tekniği ya da sağlıklı yaşam, sağlık, güzellik, seyahat ve spor fuarlarına özgü konulardaki deneyimler, kişilik ve uyum dikkate alınır.

Kadın ve erkek Hostesler

Yabancı Dil Hostesleri

VIP-Hostesleri

Organizatörler / Ürün Danışmanları

Modeller

İnterpret GmbH piyasada 35 yılı aşan varlığıyla Avrupa´nın en deneyimli ajanslarından birisidir.

Güncel başvurunuzu yapınız:

+49 (7274) 969269 8
messeagentur@interpret-gmbh.de

Website Promotion

Press releases you might also be interested in

Subscribe for news

The subscribtion service of the PresseBox informs you about press information of a certain topic by your choice at a choosen time. Please enter your email address to receive the email with the press releases.

An error occurred!

Thank you! You will receive a confirmation email within a few minutes.


I want to subscribe to the gratis press mail and have read and accepted the conditions.