Ayrıcalıklı Fuar Katılımı

FaKuMa, MoTeK ve IAA Nutzfahrzeuge 2014

Interpret   Messehostessen Motek 2014 (PresseBox) ( Germersheim, )
Fuar Yılı 2014 daha bitmedi ama İnterpret GmbH Yönetimi bugünlerde 20´ den fazla fuar katılımının bağlantılarını düzenlemekte.

Rheinland-Pfalz eyaletinden www.interpret-gmbh.de Etkinlik Ajansı ile çalışan Fuar Hostesleri, Model Hostesler, Tanıtım Hostesleri ve Seçkin Hostesler bugünlerde Almanya, Avusturya ve İsviçre´deki tüm fuarlarda görev başındalar ve IAA, MoTek, FaKuMa gibi fuar organizasyonlarında profesyonel ayrıcalıklarını sergilemekteler.

Bir çekirdek ekip fuara katılan firmaların ürün ve hizmetlerini sunar, iki veya çok dilde tercümanlık yapar, fuarın gastronomi boyutuyla özenle ilgilenir ve satışların artmasına destek verir.

Fuar hosteslerinin bireysel başvuru kartları yapılacak ön seçimde belirleyici rol oynar ve ekipler ayrıntılı Puanlama Modeli kullanılarak belirlenir.
Hosteslerin seçiminde, Yaşam Tarzı ve Teknoloji Fuarları, Makine Mühendisliği, Tıp Tekniği, Üretim Tekniği ya da sağlıklı yaşam, sağlık, güzellik, seyahat ve spor fuarlarına özgü konulardaki deneyimler, kişilik ve uyum dikkate alınır.

Kadın ve erkek Hostesler

Yabancı Dil Hostesleri

VIP-Hostesleri

Organizatörler / Ürün Danışmanları

Modeller

İnterpret GmbH piyasada 35 yılı aşan varlığıyla Avrupa´nın en deneyimli ajanslarından birisidir.

Güncel başvurunuzu yapınız:

+49 (7274) 969269 8
messeagentur@interpret-gmbh.de
Für die oben stehenden Pressemitteilungen, das angezeigte Event bzw. das Stellenangebot sowie für das angezeigte Bild- und Tonmaterial ist allein der jeweils angegebene Herausgeber (siehe Firmeninfo bei Klick auf Bild/Meldungstitel oder Firmeninfo rechte Spalte) verantwortlich. Dieser ist in der Regel auch Urheber der Pressetexte sowie der angehängten Bild-, Ton- und Informationsmaterialien.
Die Nutzung von hier veröffentlichten Informationen zur Eigeninformation und redaktionellen Weiterverarbeitung ist in der Regel kostenfrei. Bitte klären Sie vor einer Weiterverwendung urheberrechtliche Fragen mit dem angegebenen Herausgeber. Bei Veröffentlichung senden Sie bitte ein Belegexemplar an service@pressebox.de.