PresseBox
Press release BoxID: 703760 (Hager Electro s.r.o.)
  • Hager Electro s.r.o.
  • Pražská 238
  • 250 66 Zdiby
  • http://www.hager.cz
  • Contact person
  • Hana Mazancova
  • +420 281 045 735

Hager prezentuje Berker by Hager

Dodavatel systémových řešení pro vaše elektroinstalace se zúčastní Designbloku, tradiční přehlídky designu a módy

(PresseBox) (Praha, ) Je tomu téměř 60 let, co společnost Hager vyrábí vysoce kvalitní produkty v oblasti elektroinstalace. Od roku 1995 nabízí kompletní řešení elektrických instalací pro bytovou a komerční výstavbu a všeho, co přispívá k bezpečnější, pohodlnější a hospodárnější elektroinstalaci také na českém trhu - od rozvaděčových systémů přes systémy pro ukládání vedení až po automatizaci budov. Český tým Hager je partnerem pro spolehlivá řešení, kterým můžete věřit nejen pro velkoobchody, ale také pro koncové zákazníky jakými jsou architekti či projektanti.

Milníkem pro společnost Hager v České republice byl rok 2012, tehdy rozšířila svou nabídku o produkty Berker by Hager a zvýšila aktivitu v oblasti automatizace budov. "Jedná se o nadstandardní spínací programy, jejichž kvalita, estetika a funkčnost nejen, že ozdobí každou místnost, ale zvýší také komfort vašeho bydlení," vysvětluje Thomas Grund, generální ředitel společnosti Hager pro Českou republiku. Spínače se vyznačují různorodostí co se týče tvaru, barev a materiálů - od skla a hliníku, přes ušlechtilou ocel, až po netypické materiály jakými jsou beton, břidlice, kůže nebo akryl. Velký výběr umožňuje vytvořit desítky kombinací, spínače se tak hodí do každého interiéru, doplňuje Thomas.

Mimořádné reference

Mezinárodní poroty udělily těmto vypínačům již mnohá designová ocenění. Není divu, že je najdeme v úchvatných stavbách po celém světě. Vynikajícím příkladem je vila Tugendhat v Brně, ikona období Bauhausu. Stavbou této velkolepé budovy s výhledem na staré Brno, pověřil koncem dvacátých let ředitel továrny Fritz Tugendhat architekta Ludwiga Mies van der Rohe. Po "bouřlivé" historii, během níž se vystřídaly mnohé politické režimy, byla vila v roce 2001 zařazena do seznamu památek světového dědictví UNESCO, od roku 2012 je zpřístupněna veřejnosti. Kulaté spínací programy, klasická Berker Serie Glas a Berker Serie 1930, do vily díky čistému tvaru a jednoduché funkčnosti výborně zapadají.

Pozvánka na tradiční přehlídku designu a módy

Chcete se o výjimečnosti produktů Berker by Hager přesvědčit na vlastní oči? Pak máte jedinečnou příležitost navštívit ve dnech 7. - 12. října 2014 známý Grandhotel Evropa na Václavském náměstí, místo, kde se koná již 16. ročník přehlídky designu a módy "Designblok". V nádherných prostorách hotelu, organizátory přezdívaném Superstudio, budou kromě expozic umělců k vidění designové produkty tuzemských a zahraničních výrobců. V jednom z hotelových pokojů se široké veřejnosti, zajímající se o design, představí také Berker by Hager. Návštěvu Grandhotelu Evropa (Václavské náměstí 25) ocení nejen architekti a designoví nadšenci - ale také ti, kteří hledají zajímavé nápady pro stavbu nebo rekonstrukci svého domu či bytu.

Více informací najdete na: www.hager.cz/vypinac a www.designblok.cz.

Website Promotion