PresseBox
Press release BoxID: 703757 (Hager Electro s.r.o.)
  • Hager Electro s.r.o.
  • Pražská 238
  • 250 66 Zdiby
  • http://www.hager.cz
  • Contact person
  • Hana Mazancova
  • +420 281 045 735

Hager prezentuje Berker by Hager

v rámci tradiční přehlídky designu a módy, na Designbloku, v Grandhotelu Evropa na Václavském náměstí

(PresseBox) (Praha, ) O produkty Berker by Hager rozšířila společnost Hager v České republice své portfolio v roce 2012. Spínací systémy Berker by Hager svou kvalitou, estetikou a funkčností nejen, že ozdobí každou místnost, ale zvýší také komfort vašeho bydlení. Chcete-li se o výjimečnosti vybraných produktů přesvědčit na vlastní oči, máte jedinečnou příležitost navštívit ve dnech 7. - 12. října 2014 (otevírací doba: út - so 10:00 - 21:00, ne 10:00 - 19:00) Grandhotel Evropa na Václavském náměstí (Václavské náměstí 25), místo, kde se koná již 16. ročník přehlídky designu a módy Designblok.

V nádherných prostorách hotelu, organizátory přezdívaném Superstudio, budou kromě expozic umělců k vidění designové produkty tuzemských a zahraničních výrobců. Hotelové apartmá číslo 110 bude ve dnech Designbloku propůjčeno právě produktům Berker by Hager.

Designoví nadšenci si přijdou na své- k vidění budou vypínače různých tvarů, barev a materiálů - od skla a hliníku, přes ušlechtilou ocel, až po netypické materiály jakými jsou beton, břidlice, kůže nebo akryl. Produkty, oceňované mezinárodními porotami nechybí v mnoha úchvatných stavbách po celém světě jako například ve vile Tugendhat v Brně. Informace o této ikoně doby Bauhausu a dalších referencích na této nevelké, avšak o to více zajímavé expozici společnosti Hager, nebudou chybět. Návštěvu Grandhotelu ocení nejen architekti a designoví nadšenci - ale také ti, kteří hledají zajímavé nápady pro stavbu nebo rekonstrukci svého domu či bytu.

Více informací najdete na: www.hager.cz/vypinac a www.designblok.cz.

Website Promotion