PresseBox
Press release BoxID: 711882 (Hager Electro s.r.o.)
  • Hager Electro s.r.o.
  • Pražská 238
  • 250 66 Zdiby
  • http://www.hager.cz
  • Contact person
  • Hana Mazancova
  • +420 281 045 735

"Bombastické, prvotřídní, špičkové!"

Slova nadšení a překvapení se ozývala každou chvíli

(PresseBox) (Praha, ) Šestnáctý ročník tradiční mezinárodní přehlídky designu a módy, který se letos konal na 65 výstavních místech, navštívilo přibližně 57 000 návštěvníků. V Grandhotelu Evropa na expozici Hager, s více než 5 000 návštěvníky, bylo ve dnech 07-12. října 2014 velmi rušno. Designové nadšence zaujaly především kulaté vypínače řady Berker Serie 1930 a Generace R.

Kromě vysoce kvalitních spínacích programů, které svou kvalitou a estetikou ozdobí každou místnost, mělo velký úspěch i inteligentní řešení v podobě nové elektroniky Berker.Net. Členové Hager týmu ochotně vysvětlovali funkce tohoto systému, který pomocí běžných řešení či bezdrátových aplikací pro stmívání a ovládání dalších funkcí velmi usnadňuje život. "Výjimečná atmosféra secesního prostředí se k naší malé, avšak hezké prezentaci perfektně hodila, chvílemi se před ní tvořila fronta. Jsme vděčni za velmi podnětné rozhovory s architekty, designery a koncovými zákazníky, neskrývajícími nadšení z vystaveného portfolia naší společnosti", uvedl Thomas Grund, generální ředitel Hager pro Českou republiku.

Vysoce kvalitní spínače - přesvědčivá řešení

Velmi žádaná byla především brožura Berker by Hager, atraktivním způsobem představující celé produktové spektrum spínacích systémů. Zlatým hřebem mezi materiály pak byl architektonický časopis Blueprint, věnovaný vile Tugendhat v Brně. Tato publikace byla ideální spojnicí mezi použitím našich výrobků ve vznešených prostorách a konkrétními produkty prezentovanými na výstavě, kterých se návštěvníci mohli dotknout a vyzkoušet si jejich funkci.

Další postřehy Hager týmu: Návštěvníky zaujaly originální produkty z neobvyklých materiálů, především vypínače z betonu a akrylu. Ve svých komentářích během návštěvy naší expozice nešetřili superlativy jako "bombastické", "prvotřídní", "super", "neuvěřitelné".

"Designbloku jsme se účastnili poprvé, o to víc nás pozitivní reakce těšily. Pro společnost Hager je účast na Designbloku velkou motivací, je to výjimečná zkušenost na živo sledovat, že opravdu něco jako vypínač a zásuvka dokáže v tom správném kontextu vzbudit emoce. Účast předčila naše očekávání a rozhodně se příštího Designbloku zúčastníme znovu. Můžeme ukázat ještě mnohem více", říká nadšeně Thomas Grund o nadcházejícím ročníku.

Kdo letošní výstavu nestihl a nechce čekat až na 17. ročník, najde na www.hager.cz zajímavé pohledy do světa Hager včetně individuálních řešení pro svůj projekt, ať už je architekt, projektant, designér, stavitel nebo restaurátor.

Designblok 2014 v číslech

Letošní Designblok přilákal rekordní počet návštěvníků, celkem přišlo 56 700 zájemců o design. Prezentace a výstavy Designbloku byly k vidění na 65 místech, instalace a prezentace byly dílem 111 výrobců a distributorů, 106 designérů a designérských studií, 19 školních ateliérů a 13 mediálních titulů. Letošní ročník připravil 32 kurátorovaných výstav a 20 módních přehlídek. Vystavovatelé přijeli do Prahy z celé České republiky a z 15 evropských zemí. Další informace a obrazovou dokumentaci najdete na www.designblok.cz.

Website Promotion